زد وان موزیک

انتشار آلبوم فرزاد فرزین ۶

اطلاعیه شرکت «هنر اول» درباره زمان انتشار آلبوم ۶

انتخابات انتشار آلبوم «فرزاد فرزین» را عقب انداخت؟

انتشار آلبوم فرزاد فرزین 6

برای خواندن خبر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید..

برای دسترسی به آهنگ ها آلبوم ها در کانال تلگرام زد ۱ موزیک عضو شوید

زد ۱ موزیک تلگرام کلیک کنید

 

زد ۱ موزیک – تهیه کننده و شرکت صاحب امتیاز آلبوم جدید فرزاد فرزین با انتشار بیانیه ای از تاخیر سه روزه در انتشار این آلبوم خبر داد.

توضیحاتی را درباره زمان انتشار آلبوم «۶» با صدای فرزاد فرزین ارائه داده است که در ادامه به نقل از مدیران شرکت هنر اول می خوانید:

«با توجه به برنامه ریزی های انجام شده ی شرکت هنراول، آلبوم “شش” به خوانندگی آقای فرزاد فرزین جهت توزیع در تاریخ ۶ اسفند ماه تولید و آماده سازی گردیده است، ولیکن با توجه به تحقیقات میدانی انجام شده در شبکه عرضه محصولات فرهنگی کشور و در راستای توزیع گسترده و موفق آلبوم “شش” ، تصمیم برآن شد تا آلبوم مذکور در تاریخ ۹/۱۲/۹۴ به صورت سراسری در اختیار علاقمندان قرار گیرد. در پایان ضمن پوزش از مخاطبین و علاقمندان بابت تاخیر به وجود آمده، تقاضا داریم با تهیه نسخه اصلی آلبوم “شش” حامی فرهنگ و هنر باشید.»

این اطلاعیه در حالی منتشر شده است که به نظر می‌رسد با توجه به زمان انتخابات و شلوغی شهر از پوستر نامزدهای انتخابات و فضای پرتردد این روزها، انتشار آلبوم جدید فرزاد فرزین به تعویق افتاده است.

ششمین آلبوم رسمی فرزاد فرزین در حالی قرار است روانه بازار موسیقی کشور شود که این خواننده پیش ازاین آلبوم هایی چون: شراره، شوک، شلیک، شانس و شخصی را روانه بازار موسیقی کشور کرده است.

چقدر به این مطلب علاقه داشتید؟

۰ نظر تا کنون ارسال شده است.

برای ورود به کانال تلگرام زد وان موزیک کلیک کنید
عضو شوید!